WELL Gate3804

Cena produktu WELL Gate3804 není známa.

 

Popis produktu WELL Gate3804: VoIP Gateway, x Eth., 4x FXO port VoIP Gateway WELL Gate3804 je kompaktní VoIP gateway se čtyřmi FXO porty pro připojení běžných telefonních linek nebo vnitřních linek telefonní ústředny (umožňuje... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

WELL Gate3804 - popis

nahoru

VoIP Gateway, x Eth., 4x FXO port VoIP Gateway WELL Gate3804 je kompaktní VoIP gateway se čtyřmi FXO porty pro připojení běžných telefonních linek nebo vnitřních linek telefonní ústředny (umožňuje např. napojení VoIP volání vzdáleného účastníka do klasické firemní telefonní ústředny). Má implementovánu podporu Quality of Services (QoS), podporuje SIP i H.323 standardy a všechny běžné kodeky. Gateway má jeden ethernetový port určený pro připojení k jakékoliv internetové konektivitě (např. k ADSL routeru, kabelovému modemu, WiFi routeru apod.). Konfigurace routeru se provádí přes přehledné webové rozhraní, Telnet nebo přes Console port. WELL Gate3804 s FXO porty je bránou (gateway) mezi VoIP telefonií (reprezentovanou ...internetovým připojením do WAN rozhraní) a klasickou analogovou (PSTN) telefonií (telefonní linky v FXO portech). Do FXO portů můžete připojit PSTN linky nebo vnitřní linky z pobočkové ústředny. Pomocí této VoIP gateway tak lze například jednoduše propojit pobočka firmy s firemní centrálou: v centrále firmy se umístí WELL Gate3804. Do FXO portů se připojí minimálně jedna vnitřní telefonní linka z telefonní ústředny, v pobočce firmy se k Internetu připojí nějaká VoIP zařízení např. VoIP telefony. Pak nastavíte spojení VoIP telefonů na WELL Gate3804 v centrále. Následně už lze kolegům do centrály na vnitřní telefonní linky telefonovat zdarma. WELL Gate 3804 umožní 4 takové hovory současně. Takto může například zaměstnanec pracovat z domova (s VoIP telefonem a připojením k Internetu) a přitom se volání “tváří“ jako by seděl ve firmě (vnější i vnitřní volání na jeho vnitřní linku mu VoIP Gateway směruje domů, pracovník volá ven z firmy přes ústřednu v centrále). Volání s kolegy přes ústřednu je samozřejmě bezplatné.

Výrobce Well

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WELL Gate3804 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mobily nebo Projektory, Registrační pokladny, Náhradní díly pro mobily.

Nejlevnější WELL Gate3804 akční ceny - Levné WELL Gate3804

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější WELL Gate3804 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější WELL Gate3804 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii VoIP telefonie.


;